Kristiina Maltal

Tere!

Jõudsin eile, 6. mail, kenasti Maltale, et täna hommikul kell 9.00 olla ETI Malta koolituskeskuses ja alustada inglise keele õpetajatele mõeldud koolitusega “Spice Up Your Teaching Ideas: Methodology in Practice Today.

1. koolituspäeval sain tuttavaks 5 naisega Soomest, Saksamaalt, Hollandist ja Poolast, kes kõik õpetavad inglise keelt kas koolis, ülikoolis või nn kutsekoolis. Koos juhendajaga, kes on enamuse oma elust elanud Inglismaal ja ainult viimased 6 aastat Maltal, meenutasime Gardneri multiintelligentsuse teooriat ning vaatasime üle kõikvõimalikud õpetamismeetodid. Tuletasime meelde, milliseid meetodeid võivad erinevad lapsed vajada, et õppimine huvitav ning jõukohasem oleks.

Õpetajatel on täita suur roll iga lapse elus – see, kas lapsel jagub õppimiseks motivatsiooni, sõltub paljuski õpetajast. Tore algus koolitusele on tehtud ja juba sain mitmeid toredaid ideid, kuidas saada lapsi rohkem võõrkeeles rääkima või kuidas muuta muidu igavate lugemisülesannete tegemine huvitavaks jne. Pealegi on kõigi õppurite inglise keele oskus väga heal tasemel ning seega saab olema minule igati kasulik ja vahva koolitus.

1AA9AFB2-599D-4001-8760-3FC8999503F3

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: