Glyfada Kreeka

Esimene koolituspäev 16.07

Uitmõtted. Liiklusmärgid ja foorituled on vist turistide ja mõnel puhul autode jaoks.

Olen sattunud oliiviparadiisi. Huvitav, kui palju on liiga palju oliive?

Kokku on saanud grupp põhjapoolseid ja lõunapoolseid eurooplasi. Osalejaid on Hispaaniast, Prantsusmaalt, Sloveeniast, Leedust, Soomest ja Eestist. Juhendajaks imearmas kreeklanna Betty.

Mis on stress töökohal ja igaühes endas. Kuidas ära tunda? Näited osalejate enda elust.

Üks vahva tutvumisülesanne on ka jagada aga hetkel on see kusagil veidras kohas ja ma ei leia seda üles.

Pole midagi paremat stressimaandajat kui poodlemine. Abiks on ka niisama valikuga tutvumine.NB! Ja poodides on konditsioneer.

 

Teine päev 17.07

Olete viimaste nädalate jooksul aja maha võtnud ja iseendaga rääkinud? Olete õnnelikud ja rahul? Loomulikult, puhkame ju! Aga tegelikult? Lisan pildi, kui oskan.

Kas on mõttekas ronida mäkke 40 kraadise kuumusega? Jah, kui muud üle ei jää. Kui kujutate ette riietega saunaminekut veepudel käes, siis umbes sama tunne.

Toetad muuseumi ja Akropolise taastamistöid 25 Euroga ja juba oledki saanud võimaluse iidsete kivide vahel säravas päikesepaistes mäest üles rühkida. Vaadata, mitte katsuda. Ümised vaikselt..kui siit pilvepiirilt alla vaatan üle õitsva Ateena..ja püüad jälgida giidi juttu, ümberringi keelte ja nägude paabel. Õnn peitub väikestes asjades. Meie õnneks oli meil giidiks imearmas ja huvitava jutuga naisterahvas, kelle jaoks meiega matk päeva teiseks korraks oli.

Kolmas päev 18.07

Mida saad  teha, kuidas hinnata ja toime tulla erinevate olukordadega? Organisatsioonisisene olukord, ennetamine, toimetulek. Aga sellest pikemalt sügisel.

Seniks üks suure kreeka perekonna vanaema soovitus igas olukorras- sööge kanasuppi. See on kuum nagu kallistus.

Neljas päev 19.07

Kas inimestele meeldib plaane koostada või tehakse neid lihtsalt vajaduse pärast? Hindad olukorda, teed järeldused ja planeerid arvestades muutujatega. Kas sul on olemas piisavalt vahendeid või ehk leidub kusagil midagi enamat, paremat.

Juhtimine ja õiglus, nõudmised, kontroll ja toetus. Kuidas kaitsta end ründava käitumise eest?

On head orienteerujad, saan kuidagi hakkama inimesed ja lootusetud juhtumid. Kas paar päeva võõras ümbruses annab mingi kindlustunde või on ehk ekselda vahvam?

Kreekas probleeme ei ole. Keegi ikka teab.

Kui sul on võimalus, armastad muusikat ja tantsimist külasta kodurestorani Kotili Ateenas. On midagi sõnulseletamatut olla keset seda helide ja spontaanse tantsu maagiat. Leida ennast tantsuringis keset võõraid naeratavaid inimesi ja lihtsalt lasta see müstiline hetk läbi enda.

Kas 7 inimest takso kohta on palju või parasjagu? Kas meenub mõni hetk minevikust?

Viies päev 20.07

Päevad mööduvad lennates. Kas ajurünnak annab igaühele võimaluse osaleda protsessis. Kuidas jagunevad rollid. Kes sa oled antud grupis, kas mugavalt oma mullis või suudad astuda kellegi kingadesse?

Kas erinevates maailma paikades on samad rõõmud ja mured?

On õnn sattuda gruppi, kus on huvitavad inimesed. Jah, see juhtus jälle. Paari päevaga tekkis tunne, et oled neid inimesi tundnud kogu elu. Nagu alati on natuke kahju.

 

2 kommentaari “Glyfada Kreeka”

  1. Kallis Liis! Nii toredasti kirjutasid. Rõõm, et kõik sujus. Hea, et “õigel” ajal Kreekas olid. Pühapäeval sõidan ise Iirimaale. Tervitused kõigile!

    Meeldib

  2. Nagu ikka, Liis, väga mahlakas ja läbitunnetatud eneseväljendus. Lugemine lisaks informatiivsusele ka maitsev ja inspireeriv fantaasiale. Aitäh!

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: