Rita Tenerifel San Cristobal La Lagunas 17.-21. Veebruar 2020

Linna nimi kõlab nagu luuletus. Olen Tenerife põhjapoolsel küljel vanas ülikoolilinnas, sisemaal. Rannikuäärsetes asulates pidada soojem olema, aga siin ka vãga mõnus Tallinnaga võrreldes.

Olin valinud endale kursuse teemal  Early school leaving, aga hiljem tekkis mitmeid segadusi. Küll pidi kursus sootuks ära jääma, küll vahetatama teisega. Lõpuks korraldati kursus pealkirjaga Training critical Thinking through active learning,  mille sisu pidi pooles ulatuses kattuma  mu eelmise valikuga.

Siin ma siis nüüd olen. Ja veel 14 inimest. Suur grupp, 15 õpilast, 3 õpetajat. Kõige rohkem leedulasi, siis neli sakslast, paar lätlast, üks soomlane, üks itaallane, sloveenlane ja mina. Kambas ainult űks mees, koolidirektor Leedust, kes ei mõista sõnagi inglise keelt.

Meie koolimaja st õieti ju ülikoolimaja haridusfakulteet näeb üsna nukker välja. Pikk tumedates toonides koridor mürksiniste ustega, meie ukse peal kiri, et Makarenko nimeline. Auditoorium ka vanavõitu, pruunid värvid ja palju kõikvõimalikku kolu. Inimesed seevastu erksad ja rõòmsad. Eriti meie kolm noort õpetajat: Anca, Clara ja Alex. Oleme valmis õppima.

One thought on “Rita Tenerifel San Cristobal La Lagunas 17.-21. Veebruar 2020”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: